Informacje dla Rodziców

Tańcząca Poziomka oferuje dzienną opiekę nad Dziećmi w wieku od 10 miesięcy do 3 lat w godzinach 7.00 – 18.00.

Interakcje z innymi ludźmi, a zarazem nauka poprzez zabawę, już od najmłodszych lat powinny towarzyszyć naszym maluszkom. Właśnie w tym celu powstał nasz żłobek w Warszawie, gdzie oferujemy całodniową opiekę nad dziećmi. Zapewniamy młodym, świeżo upieczonym rodzicom czas, aby mogli w spokoju pracować, a zarazem dbamy o poprawny rozwój każdego młodego człowieka. Klub malucha to miejsce, w którym nad waszymi pociechami sprawują pieczę profesjonalne opiekunki, doskonale zdające sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie podejście do dziecka już od jego najmłodszych lat.

Zapisy do klubu malucha w Warszawie

Aktywnie przyjmujemy maluszki w nasze ramiona. Dzięki temu Ty, jako rodzic, możesz wrócić do spełniania się zawodowo i nie martwić się, że owocowi Twojej miłości stanie się najmniejsza krzywda. Wręcz przeciwnie! Twoje dziecko będzie się u nas mogło w pełni się rozwijać dzięki licznym zabawom proponowanym przez nasze opiekunki, a zarazem możliwości interakcji z rówieśnikami. Nasz żłobek działa w godzinach 7:00-18:00 i przyjmuje maluszki od 10 miesiąca życia, do momentu ukończenia przez nie 3 lat.

Całodniowa opieka nad dziećmi – pomoc dla rodzica 

Doskonale wiemy, że zarówno urlop macierzyński, jak i tacierzyński nie trwa wiecznie i z czasem konieczny może okazać się powrót do pracy, tak aby utrzymać rodzinę. Dlatego też pracujemy w szerokim przekroju godzinowym, umożliwiając tym samym rodzicowi powrót do realizacji swoich zawodowych ambicji, które są przecież również niezwykle ważne w życiu. Wspomagamy tym samym w rozwoju maluszka w jego pierwszych latach życia, tak aby miał on wiele łatwiej na kolejnych etapach dorastania.

W klubie malucha świetnie zdajemy sobie sprawę z potrzeb każdego dziecka, możesz być więc pewien, że przekazując nam je pod opiekę, trafia ono w bardzo dobre ręce – osób empatycznych, pełnych wrażliwości.

W ramach czesnego oferujemy Państwa Dzieciom:

Metoda globalnego czytania wg G. Domana stosowana jest już od 3 życia. Nie jest ona typowym nauczaniem. Podstawą zabawy jest zabawa, wraz z towarzyszącą jej atmosferą Podstawą również i radości – ale systematycznie. Wczesna edukacja jest nauką przez zabawę, wspomaganiem wrodzonych instynktów talentów, kształtowaniem lub ciekawym spędzaniem czasu z Dzieckiem.

Metoda projektu badawczego pozwala dzieciom na poznawanie świata zmysłami poprzez własną aktywność. W centrum uwagi nie ma nauczyciela i jego własny proces się. Celem pracy jest metoda pracy jest m.in.
– rozwijanie kreacji rozwoju naukowej Dziecka,
– rozwijanie rozwoju naukowego,
– rozwijanie rozwoju naukowego,
– rozwijanie spostrzegawczości i twórczości Dziecka,
– rozwijanie spostrzegawczości,
dzięki temu zapewnimy dzieciom osiągnięcie wyników edukacyjnych.

Zajęcia taneczno – ruchowe prowadzone są przez nas codziennie. Wpływają one na rozwój osobowości Dziecka, kształtują poczucie rytmu, słuchu muzycznego, a także wyobraźnię twórczą. 

Najważniejsze jednak jest to, że dla Dzieci stanowią świetną zabawę oraz pozwalają na ich spontaniczność i kreatywność.

Zajęcia dla Dzieci odbywają się 2 razy w tygodniu (poniedziałek i środa) po 60 minut (30 minut zajęcia grupowe, 30 minut zabawy swobodne z nauczycielem języka angielskiego).

Zajęcia plastyczne prowadzone są u nas z elementami sensoplastyki, która wpływa na stymulację wszystkich zmysłów. Plastyka sensoryczna to wiele faktur, tekstur oraz barw do wykorzystania prze Dziecko. Używamy produktów spożywczych, naturalnych, gdzie Dziecko ma możliwość wszystkiego skosztować, dotknąć i połączyć.
Zajęcia z elementami sensoryki – to cała radość dziecka. Jest to najlepsze rozwiązanie, aby Dzieci mogły odkrywać świat za pomocą najprostszych przedmiotów codziennego użytku.

Zajęcia logopedyczne odbywają się regularnie 1x w tygodniu (piątek), a logopeda służy pomocą Rodzicom. Zajęcia mają na celu kształtowanie mowy i języka. Specjalista uczy Dzieci poprzez zabawę i naśladownictwo, ponieważ wtedy najlepiej przyswajają nowe treści.

W naszej Poziomce stworzyliśmy dla Dzieci bibliotekę, która obecnie zawiera ponad 300 pozycji. Dzieci wspólnie z rodzicami mogą wypożyczać swoje ulubione książeczki do domu.

Zajęcia z Dogoterapii odbywają się raz w miesiącu. 

Zajęcia takie pomagają pogłębiać kontakt z psem oraz stymulują zmysły: słuchu, wzroku i dotyku. Uczą bezpiecznego postępowania z psami oraz wykonywania podstawowych czynności pielęgnacyjnych np. karmienie, czesanie, wycieranie. Kształtują i rozwijają umiejętność okazywania emocji i uczuć związanych z kontaktem ze zwierzętami. 

 

Ponadto zapewniamy:

 • wykwalifikowaną, a przede wszystkim opiekuńczą i życzliwą kadrę
 • uroczystości okolicznościowe z udziałem Rodziców
 • dni otwarte dla Dzieci i Rodziców
 • konsultacje indywidualne dla Rodziców w miarę potrzeb
 • wspaniały dom z pełnym zieleni ogrodem
 • 4 duże sale do zabaw i odpoczynku

dodatkowe informacje:

01.11.2021 – Wszystkich Świętych

11.11.2021 – Dzień Niepodległości

12.11.2021 (piątek)

24.12.2020 – Wigilia

31.12.2020 – Sylwester

06.01.2022 -Święto 3 Króli

07.02 -11.02.2022 – przerwa zimowa

18.04.2022 – Poniedziałek Wielkanocny

02.05.2022 (poniedziałek)

03.05.2022 – Święto Konstytucji 3 Maja

16.06.2022 – Boże Ciało

18.07 – 22.07.2022r – przerwa wakacyjna

15.08.2022r – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

01.11.2022 – Wszystkich Świętych

11.11.2022 – Dzień Niepodległości

26.12.2022 – II Dzień Świąt Bożego Narodzenia

Lista rzeczy potrzebnych do naszego żłobka:

 • pieluszki,
 • ubrania na zmianę,
 • kapcie,
 • butelka,
 • bidon lub kubeczek do picia,
 • smoczek, jeśli jest taka potrzeba,
 • ulubiona przytulanka,
 • pościel (poduszka, prześcieradło, kołderka, w razie potrzeby podkład).

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać

Zapewniamy dla każdego Dziecka:

 • śliniak,
 • nocnik,
 • fartuszek do sensoplastyki,
 • mokre i suche chusteczki,
 • materiały i artykuły plastyczne

Stawka żywieniowa – 15 zł (obejmuje 4 posiłki )
– śniadanie,
– zupa,
– drugie danie,
– podwieczorek).
Posiłki dostarczane są przez firmę cateringową WAWA Catering i dostosowane są do wieku Dzieci. Dodatkowo podawane są Dzieciom w ciągu dnia świeże owoce i warzywa. Firma spełnia wszystkie wymogi sanepidu, a Państwa Dzieci otrzymają pyszny i dobrze zbilansowany zdrowy posiłek.
Istnieje możliwość zamówienia posiłków zgodnie z dietą:
– bezglutenową,
– bezmleczną,
– bezjajeczną,
– bezmięsną
– inną
Scroll to Top