Informacje dla Rodziców

Tańcząca Poziomka oferuje dzienną opiekę nad Dziećmi w wieku od 10 miesięcy do 3 lat w godzinach 7.00 – 18.00.

Interakcje z innymi ludźmi, a zarazem nauka poprzez zabawę, już od najmłodszych lat powinny towarzyszyć naszym maluszkom. Właśnie w tym celu powstał nasz żłobek w Warszawie, gdzie oferujemy całodniową opiekę nad dziećmi. Zapewniamy młodym, świeżo upieczonym rodzicom czas, aby mogli w spokoju pracować, a zarazem dbamy o poprawny rozwój każdego młodego człowieka. Klub malucha to miejsce, w którym nad waszymi pociechami sprawiają pieczę profesjonalne opiekunki, doskonale zdające sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie podejście do dziecka już od jego najmłodszych lat.

Zapisy do klubu malucha w Warszawie

Aktywnie przyjmujemy maluszki w nasze ramiona. Dzięki temu Ty, jako rodzic, możesz wrócić do spełniania się zawodowo i nie martwić się, że owocowi Twojej miłości stanie się najmniejsza krzywda. Wręcz przeciwnie! Twoje dziecko będzie się u nas mogło w pełni się rozwijać dzięki licznym zabawom proponowanym przez nasze opiekunki, a zarazem możliwości interakcji z rówieśnikami. Nasz żłobek działa w godzinach 7:00-18:00 i przyjmuje maluszki od 10 miesiąca życia, do momentu ukończenia przez nie 3 lat.

Całodniowa opieka nad dziećmi – pomoc dla rodzica 

Doskonale wiemy, że zarówno urlop macierzyński, jak i tacierzyński nie trwa wiecznie i z czasem konieczny może okazać się powrót do pracy, tak aby utrzymać rodzinę. Dlatego też pracujemy w szerokim przekroju godzinowym, umożliwiając tym samym rodzicowi powrót do realizacji swoich zawodowych ambicji, które są przecież również niezwykle ważne w życiu. Wspomagamy tym samym w rozwoju maluszka w jego pierwszych latach życia, tak aby miał on wiele łatwiej na kolejnych etapach dorastania.

W klubie malucha świetnie zdajemy sobie sprawę z potrzeb każdego dziecka, możesz być więc pewien, że przekazując nam je pod opiekę, trafia ono w bardzo dobre ręce – osób empatycznych, pełnych wrażliwości.

W ramach czesnego oferujemy Państwa Dzieciom:

Metoda globalnego czytania wg G. Domana stosowana jest już u niemowląt nawet od  3 miesiąca życia. Nie jest ona typowym programem nauczania. Podstawą jest zabawa, wraz z towarzyszącą jej atmosferą entuzjazmu i radości – ale też systematyczność. Wczesna edukacja jest nauką przez zabawę, wspomaganiem wrodzonych instynktów, talentów, kształtowaniem zainteresowań, ciekawym spędzaniem czasu z Dzieckiem.

Metoda projektu badawczego pozwala dzieciom na poznawanie świata wszystkimi zmysłami poprzez własną aktywność. W centrum uwagi znajduje się nie nauczyciel lecz dziecko i jego własny proces uczenia się. Celem pracy metodą projektu jest m.in.
– rozwijanie aktywności poznawczej Dziecka,
– rozwijanie zainteresowań badawczych,
– rozwijanie umiejętności społecznych,
– rozwijanie kreatywności i twórczości Dziecka,
– rozwijanie spostrzegawczości,
Dzięki temu zapewnimy dzieciom lepsze szanse edukacyjne.

Zajęcia odbywają się codziennie. Wpływają one na wszechstronny rozwój Dziecka, kształtują poczucie rytmu, słuch muzyczny, a także wyobraźnię twórczą. Dzieci swoje pierwsze układy taneczne będą mogły prezentować podczas uroczystości okolicznościowych czy zajęć otwartych z Rodzicami.

Zajęcia prowadzone są 1x w tygodniu przez nauczyciela języka angielskiego. Na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, zabawy ruchowe, taniec, krótkie rymowanki. Kontakt z innym językiem niż ojczysty od najmłodszych lat jest niezwykle ważny  w rozwoju Dziecka.

Zajęcia plastyczne prowadzone są u nas z elementami sensoplastyki, która wpływa na stymulację wszystkich zmysłów. Plastyka sensoryczna to wiele faktur, tekstur oraz barw do wykorzystania prze Dziecko. Używamy produktów spożywczych, naturalnych, gdzie Dziecko ma możliwość wszystkiego skosztować, dotknąć i połączyć.
Zajęcia z elementami sensoryki – to cała radość dziecka. Jest to najlepsze rozwiązanie, aby Dzieci mogły odkrywać świat za pomocą najprostszych przedmiotów codziennego użytku.

Zajęcia logopedyczne odbywają się regularnie 1x w tygodniu,  a logopeda służy pomocą Rodzicom. Zajęcia mają na celu kształtowanie mowy i języka. Specjalista uczy Dzieci poprzez zabawę i naśladownictwo, ponieważ wtedy najlepiej przyswajają nowe treści.

Obecnie ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju wizyty gości z zewnątrz zostają zmniejszone do minimum.

Stworzyliśmy dla Dzieci bibliotekę, która obecnie zawiera około 300 pozycji. Dzieci wspólnie z rodzicami będą miały możliwość wypożyczania swoich ulubionych książeczek do domu.

Warsztaty odbywają się 1x w tygodniu. Zajęcia wspierające rozwój emocjonalno – społeczny. W czasie tych zajęć Dzieci uczą się rozpoznawać stany emocjonalne i reagować na wskazane sytuacje społeczne. A wszystko to w formie zabawy z wykorzystaniem muzyki, kart metaforycznych, ilustrowanych książeczek  i innych środków dydaktycznych.

Ponadto zapewniamy:

 • wykwalifikowaną, a przede wszystkim opiekuńczą i życzliwą kadrę
 • uroczystości okolicznościowe z udziałem Rodziców
 • dni otwarte dla Dzieci i Rodziców
 • konsultacje indywidualne dla Rodziców w miarę potrzeb
 • wspaniały dom z pełnym zieleni ogrodem
 • 4 duże sale do zabaw i odpoczynku
 • ubezpieczenie NNW w ramach wpisowego

dodatkowe informacje:

06.01.2021 – Święto Trzech Króli

05.04.2021 – Poniedziałek Wielkanocny

03.05.2021 – Święto Konstytucji Trzeciego Maja

03.06.2021 – Boże Ciało

04.06.2021 – zamknięte

19.07 – 23.07. 2021 – przerwa wakacyjna

03.09.2021 – zamknięte

01.11.2021 – Wszystkich Świętych

11.11.2021 – Święto Niepodległości

12.11.2021 – zamknięte

24.12.2020 – Wigilia

31.12.2020 – Sylwester

Lista rzeczy potrzebnych do naszego żłobka:

 • pieluszki,
 • ubrania na zmianę,
 • kapcie,
 • butelka,
 • bidon lub kubeczek do picia,
 • smoczek, jeśli jest taka potrzeba,
 • ulubiona przytulanka,
 • pościel (poduszka, prześcieradło, kołderka, w razie potrzeby podkład).

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać

Zapewniamy dla każdego Dziecka:

 • śliniak,
 • nocnik,
 • fartuszek do sensoplastyki,
 • mokre i suche chusteczki,
 • materiały i artykuły plastyczne

Stawka żywieniowa – 15 zł (obejmuje 4 posiłki )
– śniadanie,
– zupa,
– drugie danie,
– podwieczorek).
Posiłki dostarczane są przez firmę cateringową WAWA Catering i dostosowane są do wieku Dzieci. Dodatkowo podawane są Dzieciom w ciągu dnia świeże owoce i warzywa. Firma spełnia wszystkie wymogi sanepidu, a Państwa Dzieci otrzymają pyszny i dobrze zbilansowany zdrowy posiłek.
Istnieje możliwość zamówienia posiłków zgodnie z dietą:
– bezglutenową,
– bezmleczną,
– bezjajeczną,
– bezmięsną
– inną
Scroll to Top